Úklidové práce, po stavbě. Po výstavbě rodinných domů

Úklid, který přichází na scénu po stavbě, rekonstrukci či třeba malování je poměrně pracný a časově náročný. Zvlášť zabrat dá odstranění všech zbytků nátěrů, lepidel či malty. Proto by měl takový úklid spadat do rukou profesionálů, kteří se postarají o perfektní výsledek s ohledem na vybavení.

BEREME SI TO NA STAROST

Naše úklidová firma zajišťuje úklidové práce po rekonstrukcích, stavbách i malování. Připravíme váš dům, byt, kancelář či nebytové prostory do provozního stavu. Zbavíme se veškerých nánosů stavebního prachu, odstraníme přebytečný nátěr například z podlah a rozloučíme se i se zaschlým lepidlem. Problém nám nečiní ani zbytky malty nebo spárovacích hmot.

Okna i výlohy zbavíme nálepek a důkladně je vyleštíme. Nezapomínáme ani na okolí radiátorů, které může skrývat spoustu prachu či nečistot. Bez povšimnutí nenecháme ani podlahy, které důkladně vytřeme, poradíme si i s koberci. Na závěr nevynecháme ani drobné části vybavení, mezi které můžeme zařadit kliky u dveří, okenní parapety či vypínače.

Pro čištění používáme špičkové vybavení a technologie, díky kterým nečistoty odstraníme velice šetrným způsobem. Dbáme na spokojenost zákazníka, a proto se nám nebojte sdělit veškeré své požadavky.

kONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Dopravní Stavby Silnic s.r.o. www.webmanage.cz